.

Міжнародний науково-практичний семінар за темою «Блискавкозахист будівель та споруд. Проектування та методи захисту».

13.07.11 11:15

1.jpg01 квітня 2011 року у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності , відбувся міжнародний науково-практичний семінар за темою «Блискавкозахист будівель та споруд. Проектування та методи захисту».

Польська компанія “ELKO BIS” SYSTEMY ODGROMOWE також сприяла проведенню семінару. Одним із головних питань було роз’яснення та обговорення ДБН В.2.5-56:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд . Системи протипожежного значення». Платкевич Б.С.- Президент-Голова Правління Українського союзу пожежної та техногенної безпеки виступив з доповіддю по цьому питанню.

Викладачі Львівського університету давали роз’яснення системам блискавкозахисту на об’єктах підвищеної небезпеки. Представники ГУ МНС м. Львова та ВАТ «Львівобленерго» також приймали участь у семінарі. Відбувся огляд європейських норм. Представником Науково-технічного центру Українського союзу пожежної та техногенної безпеки було розглянуто питання щодо підготовки фахівців з блискавкозахисту.

Платкевич Б.С. повідомив також, що збирається група фахівців по обговоренню питань, пов’язаних з блискавкозахистом. Одним із питань буде розробка учбових програм по підготовці фахівців. Директор Львівського представництва компанії “ELKO BIS” SYSTEMY ODGROMOWE подарував Науково-технічному центру стенд для учбового класу.


Рубрика:  Обучение
Автор:  НТЦ УСВППП

Добавить в

Возврат к списку


Материалы по теме:


.